Президент України Петро Порошенко 13 грудня 2016 року підписав указ «Про створення умов для реалізації прав людьми з інвалідністю»

Указ підписаний під час зустрічі з представниками громадського руху людей з інвалідністю, яка відбулася у день 10-ї річниці прийняття Організацією Об’єднаних Націй (ООН) Конвенції щодо прав людей з інвалідністю.

Даний Указ спрямований на посилення прав людей з особливими потребами в Україні та підписаний під час зустрічі з представниками громадського руху людей з інвалідністю, повідомляє прес-служба президента.

Президент підкреслив, що основна мета указу – змінити ті традиції, які все ще існують у нашій державі по відношенню до людей з інвалідністю. За його словами, положення документа охоплюють основні сфери життєдіяльності людей з інвалідністю та всі їхні категорії.

«Такі дефініції, як рівноправ’я, інклюзія, універсальний дизайн, доступність мають стати абсолютно відправними точками для кожного високопосадовця, кожного державного службовця, для всіх без винятку пересічних громадян України», – зазначив Президент України.

Президент назвав першочергове посилення відповідальності за порушення прав і законних інтересів людей з інвалідністю, формування у свідомості громадян толерантного ставлення до людей з інвалідністю, поліпшення рівня та якості забезпечення людей з інвалідністю медичними та реабілітаційними послугами.

По матеріалам Еспресо

Прокоментуйте першим

Додайте відгук