Вхід
Увійти з: 

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕБПОРТАЛ «КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 15 червня 2020 року, в Українському кризовому медіа-центрі в режимі онлайн відбулася презентація всеукраїнського онлайн-банку архівних, музейних, науково-публіцистичних, просвітницьких та інформаційно-аналітичних матеріалів на підтвердження тісного зв’язку Криму з материковою Україною «Крим – це Україна».

Ініціаторами проєкту виступили: голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Богданович та головний редактор газети «Кримська світлиця» Андрій Щекун.

За словами голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова, наразі ми відходимо від архаїчної практики, коли архівісти виступали у ролі цензорів і одноосібно вирішували, яка інформація є доступною для широкого загалу, а яку не варто оприлюднювати.

«Наразі ми змінюємо концепцію свого розвитку і позбуваємося «радянщини». Місія архівіста – надати повний доступ до матеріалів фахівцям та дослідникам. Ми не інтерпретуємо документальні факти, ми залишаємо простір для ваших роздумів та умовиводів на підставі документальних свідчень. Саме у відкритості – наша сила. А українське суспільство, переконаний, здатне зробити належні висновки», – наголосив Анатолій Хромов.

Детальніше

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: