Підписано Меморандум про співробітництво між Мінекономрозвитку та «PwC Україна» у сфері інтелектуальної власності, – прес-служба МЕРТ

26 грудня 2016 року Перший віце-прем’єр міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) Степан Кубів та Генеральний директор ТОВ «PwC Україна» Олег Тимків підписали Меморандум про співробітництво у сфері інтелектуальної власності (ІВ).

«Реформа системи правової охорони інтелектуальної власності — це пріоритет Уряду, адже вона є передумовою розвитку інноваційної економіки. Першочергові заходи у напрямку здійснення цієї реформи — інституційні зміни, наближення національного законодавства до права ЄС і реформування сфери колективного управління», — зазначив Степан Кубів.

Співробітництво буде здійснюватсь у рамках програми уряду Великобританії «Good Governance Fund — Managed Fund», яка реалізується в Україні Департаментом міжнародного розвитку Уряду Великої Британії (Department of Foreign International Development / DFID) та за участі компаній-учасниць міжнародної мережі PwC.

PwC вже отримало фінансування від DFID та розпочало роботу з реалізації проекту «Підвищення ефективності державного управління у сфері ІВ».

Основними напрямками співпраці має стати:

  • діагностика поточної операційної моделі державного управління у сфері ІВ,
  • розробка нової операційної моделі державного управління у сфері ІВ,
  • врахування релевантної зарубіжної практики з метою підвищення якості та ефективності управління у сфері ІВ,
  • розробка плану переходу від поточної до нової операційної моделі державного управління у сфері ІВ.

За матеріалами прес-служби МЕРТ та УНН (Українські Національні Новини)

Прокоментуйте першим

Додайте відгук