Вхід
Увійти з: 

Робот Jibo львівських розробників увійшов у ТОП-25 винаходів 2017

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На обкладинці нового номеру журналу TIME – продукт львівських розробників. Робот Jibo увійшов до списку 25-ти винаходів поточного 2017 року. Його розробкою частково займалась львівська компанія Waverley Software, яка є членом Львівського ІТ Кластеру.

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати ваші жарти, і, таким чином, будувати справжні стосунки. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати вас та нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

Вже відомі такі особисті роботи, як Amazon Echo та Google Home, які протягом останніх років пройшли довгий шлях. Але, по суті, вони й досі позиціонують себе як стаціонарні динаміки, основним виразом “емоцій” яких є світло, яке вмикається, коли ви говорите до них.

Jibo ж відрізняється. Його тіло рухається, коли він говорить. Він може сміятись й танцювати, повернувшись до вас, де б ви не були, як тільки промовите: “Hi, Jibo!”. Саме тому він здається абсолютною людиною, коли його попередники ні. І хоча в залежності від вашої точки зору така технологія може здаватися просто забавною або моторошною, вона може кардинально змінити спосіб взаємодії з машинами. Jibo ще багато чого навчиться. Незважаючи на те, що він наразі може виконувати основні свої функції, наприклад, підбиваючи підсумки новин та робити фотографії, він ще не може відтворювати запити на музику або працювати зі сторонніми програмами, такими як Domino’s та Uber”, – йдеться у статті Time. Продається робот Jibo на офіційному сайті компанії за ціною $899. Продажі орієнтуються на північноамериканський ринок.

ІТ компанія Waverley Software займається розробкою мобільних аплікацій, дизайном, Blockchain consulting та розробкою cloud рішень. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі. В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo. Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких – серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота. Також команди розробляють нативні мобільні додатки для iOS та Android і забезпечують контроль якості продукту. Ці розробки спрямовані на інтеграцію користувачів з роботом, при цьому особлива увага приділяється захисту даних. Серед інших винаходів у ТОП 25 від журналу TIME – окуляри eSight 3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою; ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; жіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab та інші.

Детальніше за посиланням: http://time.com

Джерело: http://prolviv.com/blog/2017/11/26

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: