Вхід
Увійти з: 

Міжнародний молодіжний обмін з громадського активізму “Nikolas’ Helpers”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

ГО “Центр євроініціатив” запрошує молодь взяти участь у міжнародному молодіжному обміні “Nikola’s Helpers”, що відбудеться 11-21 грудня 2017 року у м. Охтирка, Сумська область. В обміні візьме участь молодь з Польщі, України, Італії та Грузії.

Метою молодіжного обміну є просування та підвищення активного громадянства серед європейської молоді, включення молоді з обмеженими можливостями, просування місцевого волонтерства, підвищення рівня толерантності серед молоді, розуміння культурного різноманіття, сприяння міжнародної співпраці у сфері молодіжної роботи.

Результатом молодіжного обміну буде вистава організована на День Св. Миколая для учнів спеціалізованої школи для дітей з вадами слуху. Ідея полягає у залученні дітей до інтерактивної театральної вистави та спілкування. Ми сподіваємось, що зустріч з міжнародною молодіжною групою стане для дітей важливим життєвим досвідом та мотивацією для саморозвитку.

Вимоги до учасників:
– 18-25 років,
– зацікавленість у темі проекту,
– мотивація поширити отримані знання та досвід у своїй громаді,
– володіння англійською мовою на достатньому рівні.

Умови: організатори покривають проживання, харчування та проїзд до місця проведення. Організаційний внесок – 300 грн.

Для участі у молодіжному обміні необхідно заповнити он-лайн анкету до 25 листопада 2017 р: https://goo.gl/forms/tpB7AVuGmNFEucmw1

Проект реалізується Громадською організацію “Центр євроініціатив” (м. Суми) у рамках програми “Еразмус +” Європейського Союзу.

Дати обміну: 11-21 грудня 2017 р.
Місце проведення: м. Охтирка, Сумська область, котедж-парк “Славна” (https://park-slavna.com.ua/)

Більше інформації про проект за посиланням: https://www.smore.com/fc5va

Контактна інформація: info@eu.sumy.ua

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: