НАЗК надає детективам НАБУ доступ до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на підставі матеріалів кримінального провадження за фактом незаконного збагачення

22 грудня 2016 року прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомила, що НАЗК надає детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) доступ до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на підставі матеріалів кримінального провадження за фактом незаконного збагачення.

Відповідний доступ надано на підставі ухвали Солом’янського районного суду міста Києва, згідно з ухвалою якого НАЗК надає детективам НАБУ тимчасовий доступ з можливістю отримання завірених роздрукованих на паперовому носії та в електронному вигляді копій документів. Зазначені документи можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні для перевірки наявності законних підстав збагачення.

НАЗК нагадали, що зберігання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відноситься до повноважень агентства належить. Отже, надання тимчасового доступу можливе тільки на підставі ухвали слідчого судді, оскільки вказані документи містять охоронювану законом таємницю (персональні дані).

За матеріалами УНІАН

Прокоментуйте першим

Додайте відгук