«ІІ Форум з прав людини» (8 грудня 2016 року, м. Київ)

kup nanuКиївський університет права Національної академії наук України спільно із Асоціацією адвокатів України та Управлінням сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва, за підтримки Координаційної ради молодих юристів Міністерства юстиції України запрошує до участі у ІІ-му Форумі з прав людини (далі – Форум).

Форум відбудеться 8 грудня 2016 року в Київському університеті права НАН України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, буд. 7-а.

В заході візьмуть участь представники вищих навчальних закладів, органів публічної влади, громадських організацій, юристи-практики, експерти з України та зарубіжжя.

Очікується, що Форум стане відкритим майданчиком для обговорення питань захисту гідності і прав людини, пошуку шляхів виходу із соціальної кризи, збереження довіри населення до держави.

Серед питань, запропонованих до обговорення: адвокатська практика; діяльність судових органів; роль громадських організацій; наукова думка в сфері захисту гідності та прав людини.

За результатами обговорення планується видання електронного збірнику матеріалів Форуму, який буде розміщений у відкритому доступі в мережі Інтернет на сайті Київського університету права НАН України та сайтах співорганізаторів Форуму – партнерів КУП НАНУ.

Для участі у Форумі до 01.12.2016 року надіслати заявку щодо участі у Форумі та текст доповіді (на скриньку електронної пошти за адресою nadja@ukr.net).

Робочі мови форуми: українська, російська, англійська.

Форма участі: особиста.

Прокоментуйте першим

Додайте відгук