Генеральний штаб завершив розробку Державної програми розвитку ЗСУ на період до 2020 року і передав її на розгляд Уряду

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко повідомив, що Генштаб ЗСУ завершив роботу над проектом Державної програми розвитку ЗСУ на період до 2020 року (далі – Програма) і передав його на розгляд Уряду. Далі проект має бути подано до Ради національної безпеки і оборони та Адміністрації Президента.

Програма має визначити завдання і заходи, спрямовані на планове набуття Збройними Силами України спроможностей для ефективного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері. Вагомою складовою Програми є послідовний рух до переходу ЗСУ на євроатлантичні стандарти.

Програма спрямована на реалізацію п’яти стратегічних цілей, які визначені Стратегічним оборонним бюлетенем України для Збройних сил України:

  • створення ефективної системи управління;
  • удосконалення системи оборонного планування;
  • набуття необхідних спроможностей;
  • створення єдиної системи логістики та тилового забезпечення;
  • удосконалення системи медичного забезпечення.

Важливою є професіоналізація українського війська та системний розвиток служби у військовому резерві.

Також Віктор Муженко повідомив, що набуття членства в НАТО є політичним питанням; ЗСУ бачать своє завдання у вирішенні практичних питань, головною метою яких має бути досягнення «повної взаємосумісності українських частин та підрозділів з силами Альянсу.»

За матеріалами Укрінформу

Прокоментуйте першим

Додайте відгук