Вхід
Увійти з: 

Ювілейні шлюбні річниці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Понад півтисячі сімейних пар у 2018 році скористалися послугою від Міністерства Юстиції – Ювілейні шлюбні річниці – повідомила заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська – У 2018 році відділами державної реєстрації актів цивільного стану проведено 549 обрядів ювілейних весіль, в той час як у 2017 році було проведено лише 37 таких обрядів.”

Задля збереження сімейних цінностей у 2018 року Міністерством юстиції України було активізовано роботу щодо запровадження послуги з проведення обрядів ювілеїв весілля, які є одними із найважливіших та значущих подій у житті подружжя.

«Ця послуга надається відділами державної реєстрації актів цивільного стану по всій Україні і її може замовити будь яка особа, хтось з сімейної пари, їх родичі або друзі. Хочу зауважити, що це не залежить від кількості років спільного подружнього життя. Замовляють  як для пар, які прожили разом і 50 років і коли сімейна пара прожила один рік»,  – повідомила Ірина Садовська.

За короткий час ми бачимо, що така послуга користується попитом в українців. Відповідну заяву на проведення такого обряду необхідно подати в     будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Також можна скористатися послугою щодо попереднього запису на прийом через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», завдяки якій заявників приймуть у зручний час без черг.

«У нас є області-рекордсмени по замовленню такої послуги від Міністерства юстиції. Зокрема, це – Київська, Луганська та Полтавська області. Інститут сім’ї для нас, українців, дуже важливий. Приємно, що люди дарують один одному приємні спогади», – додала заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації.

Міністерство юстиції України

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: