Вхід
Увійти з: 

Підбірка найбезглуздіших петицій президенту України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чим би не закінчилися вибори-2019, обраному президенту України доведеться мати справу з його офіційним інтернет-представництвом – сайтом електронних петицій, на якому кожен громадянин може розмістити свою вимогу. Якщо протягом трьох місяців петиція набере 25 тис. підписів, глава держави зобов’язаний її розглянути. Але багато українців не знають, що президент має обмежені Конституцією повноваження, не будучи єдиним і всемогутнім джерелом влади. Саме тому серед петицій часто трапляються безглузді, дивні, а іноді навіть страшні пропозиції.

Заборонити пропаганду вегетаріанства

Поки вчені в усьому світі проводять дослідження про вплив вегетаріанства на здоров’я, деякі українці вже все для себе вирішили. Зокрема, що відмова від м’яса – це аморально, і неодмінно призведе до загибелі всього живого. Недарма в українській національній кухні так багато чудових м’ясних страв!

Перейменувати Україну в Київську Русь

Повернення Середньовіччя в 2019 році лякає не всіх, а популярність серіалу «Гра престолів» лише додає цьому періоду чарівності. Не виключено, що автор і підписанти цієї петиції одного разу зажадають змінити унітарну парламентсько-президентську республіку на феодальну монархію.

Відкопати Крим від України

Творець цієї петиції пропонує вирішувати геополітичні проблеми не політичними, а географічними методами, в прямому сенсі перекроївши України. Ось, що таке справжня радикальність.

Роздати всім безкоштовний Wi-Fi

Поки компанія SpaceX робить перші кроки в створенні системи глобального супутникового інтернету Starlink, українські візіонер пропонує вирішувати проблеми зі зв’язком за допомогою безкоштовної мережі Wi-Fi, яка покриє всю територію країни. Стережись, Ілон Маск!

Повернути українцям вклади часів СРСР

Деолігархізація України – популярне гасло, але мало хто із політиків можє пояснити, як повинен проходити цей процес. Відповідь вже готова! Просто потрібно відібрати у олігархів гроші і повернути населенню знецінені вклади в Ощадбанк СРСР.

Ввести безумовний базовий дохід

Пенсії, зарплати, допомоги по безробіттю та інші соціальні виплати в Україні давно нікого не влаштовують, тому саме час збільшити доходи населення за допомогою безумовного базового доходу. В кінці-кінців, невже наша країна гірше Швейцарії з її пропозицією виплачувати кожному повнолітньому громадянинові по 2250 євро щомісяця? І якщо на референдумі в 2016 році більшість швейцарців висловилися проти такої ініціативи, то лише тому, що ще морально не дозріли до усвідомлення всієї краси посткапіталізму.

Діагностувати хворобу за допомогою штучного інтелекту

В останні роки вчені в усьому світі повідомляють про успіхи штучного інтелекту в діагностиці різних захворювань. Нейросети вчаться розпізнавати хвороби шкіри, очей і навіть деякі види раку, обіцяючи стати незамінню підмогою для лікарів. Саме час президенту про це задуматися, зробивши розвиток штучного інтелекту частиною державного курсу. “Мова! Віра! Машинне навчання! »

Ввести додатковий податок на каву

У 2017 році вчені визнали каву безпечною для більшості людей, але українських інтернет-активістів це не зупиняє. Вони проникливо розкрили всесвітню змову кавового лобі, і вимагають якнайшвидшої реабілітації чаю. Те, що цю проблему досі не включили ні в одну виборчу програму – величезне політичне упущення.

Заборонити Хелловін

Традицій древніх кельтів не місце в Україні. Замість цього вже з 31 жовтня, коли нечисть відзначає Хелловін, можна готуватися до святкування річниці надання томосу.

Створити Козацьку національну меншину

Деякі рядки національного гімну давно пора втілити в реальність. Хто сказав, що вони там для красного слівця?

Посилання: https://bit.ly/2W1ut2L

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: