Вхід
Увійти з: 

Встановлення правди про конкурс до Верховного Суду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Legal News слідкує за справою, яку описує на сторінці фейсбука Роман Брегей суддя Кіровоградського окружного суду України.

Події навколо судового процесу щодо оскарження перемоги у конкурсі до Верховного Суду (далі – ВС) 69 переможців змушують мене, як громадянина держави, оголосити флеш-моб з метою звернути увагу суспільства на це “дійство” та отримати підтримку в намаганні встановити правду.

Мова йде про порушення права всіх громадян держави на справедливий суд, оскільки до складу ВС призначили 69 осіб, які не склали успішно кваліфікаційний іспит.
Судді не набули функціональної легітимності, а суд з ними і без них – інституційної.
Суддям достовірно відомо завдяки чому і кому їх визнано переможцями.
Одним словом, вони погодились стати частиною обману.
Це ж доводить їх залежність від волі того, хто умисно порушив закон в їх інтересах.
Скажіть це чесно?
Нам потрібні залежні судді у найвищій судовій інстанції?
Наше право на справедливий суд під великою загрозою, бо залежний суддя, яким є той, хто призначений на посаду з грубим порушенням закону, не може створити суд в розумінні статті 6 Європейської Конвенції про права людини.
Якщо держава не гарантує громадянам конституційне право на справедливий суд, то інші конституційні права також під загрозою.
Під загрозою держави.
Наша свобода в небезпеці, оскільки порушення права на справедливий суд є умисним.
Хто нас так не любить?

Трішки нагадаю події.

1. Суд першої інстанції (ВАСУ) відмовився давати відповідь на питання позову, визнавши мене ніким.
2. Вища рада правосуддя (далі – ВРП) не надала відповіді на звернення про допущенні порушення під час конкурсу до ВС, визнавши мене також ніким.
3. ВРП і Президент України, достовірно знаючи, що триває судовий процес, рішення у якому впливає на утворення ВС, проігнорували відсутність остаточного рішення суду та прийняли подання і укази стосовно переможців конкурсу.
4. В цей час 2 суддів Верховного Суду України (далі – ВСУ) 4 місяці умисно не розглядали таку актуальну для суспільства справу, знаючи, що оскаржую і їх перемогу у конкурсі, та не вирішили спір до свого призначення суддями ВС.
5. Після призначення згаданих суддів ВСУ до складу ВС виявилось, що у ВСУ у адміністративній палаті не вистачає суддів для розгляду мого позову і суд оголосив про припинення діяльності цієї палати та ще однієї (хіба судді з двох палат не можуть творити одну?)

Висновок.

1. Якщо Ви проаналізуєте факти, то виявите узгодженість дій певних осіб, котрі доводять, що влада не бажає, щоб ВСУ дав відповідь на питання: чи були допущені умисні порушення під час конкурсу, що призвели до надання незаконної переваги 69 конкурсантам?
2. Автори закону бажали, щоб мій позов розглянули судді ВС, перемогу яких оскаржую, або ж їх колеги, робота яких залежить від наявності у суді згаданих 69 суддів. Нас (вирішення позову) хочуть віддати в руки переможців, перемогу яких оскаржую, або їх також заінтересованих у вирішенні справи колег.
3. Якщо це передбачалось на стадії написання закону, то існував умисел і на його порушення, що доводиться відсутністю бажання встановити істину у судовому порядку.

Постає запитання.

1. Чому усі бояться судового рішення ВСУ, якщо Президент України сказав, що все було відкрито, прозоро і чесно?
2. Чому мовчать з цього питання 69 переможців конкурсу, перемогу яких оскаржую? Чому не прагнуть проведення судового розгляду, щоб розсіялися сумніви стосовно їх перемоги?
3. Чому мовчать інші переможці конкурсу? Невже їм комфортно буде працювати з суддями, функціональна легітимність яких викликає сумніви?

На всі питання дасть відповідь лише рішення ВСУ, якого ні влада, ні переможці конкурсу не бажають почути.

Звернувся до суддів ВСУ з клопотанням скликати Пленум і призначити до адміністративної палати необхідну кількість суддів, щоб розглянути позов, який має неабиякий суспільний інтерес. Закон це дозволяє.

У нас є час встановити правду про конкурс до ВС упродовж до дня припинення діяльності ВСУ (до 15.12.2017 року).

Звертаюсь до громадян України, в першу чергу правників (прокурорів, суддів, адвокатів, юристів, правозахисників), громадських організацій, у тому числі правничих, підтримати масово започаткований флеш-моб, щоб судді ВСУ побачили великий суспільний інтерес до мого позову і вирішили його до завершення діяльності суду.

Нам всім, у тому числі Президенту України, членам ВККСУ та ВРП, це дуже потрібно.

Правда ніколи не зашкодить, бо в ній життя, а обман знищує якість суспільних відносин.

Обман позбавляє майбутнього.

Ми заслуговуємо жити в правді і мріяти про майбутнє.

 

Інформація взята з сторінки в фейсбуці Романа Брегея.

 

 

 

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: