Вхід
Увійти з: 

Україна приєдналася до європейської транспортної мережі TEN-T

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Україна та Європейський Союз підписали документ “Взаєморозуміння високого рівня про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну”.

Про це у своєму Twitter повідомив глава МЗС України Павло Клімкін.

“Щойно підписав Взаєморозуміння високого рівня про поширення карт Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) на Україну. Важливий крок для подальшої інтеграції транспортних мереж України та ЄС – тепер будемо в європейській мережі”, – написав він.

Щойно підписав Взаєморозуміння високого рівня про поширення карт Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) на Україну. Важливий крок для подальшої інтеграції транспортних мереж України та ЄС – тепер будемо в європейській мережі.

Як повідомляє УНІАН, Україна стала частиною загальноєвропейської транспортної мережі. В напрямку України проходять два коридори: коридор Рейн-Дунай через водні шляхи Майну і Дунаю, з важливим відгалуженням від Мюнхена до Праги, Жиліни, Кошице і до українського кордону; середземноморський коридор, який пролягає від Піренеїв у напрямку угорсько-українського кордону.

Рішення про поширення TEN-T на сусідні з ЄС країни, в тому числі на Україну було ухвалене 21 червня 2016 року в Роттердамі міністрами транспорту країн Євросоюзу, “Східного партнерства” та Європейською комісією.

9 жовтня 2013 року в Люксембурзі було прийнято спільну декларацію “Майбутнє співробітництво у сфері транспорту в рамках “Східного партнерства”, якою схвалено карти транспортної регіональної мережі “Східного партнерства”, що демонструють поєднання країн “Східного партнерства” між собою та з державами ЄС.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: