Вхід
Увійти з: 

ГПУ підриває процес боротьби з корупцією в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Євросоюз вважає, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) підриває роботу Національного антикокорупційного бюро України (НАБУ) і сприяє зниженню довіри серед українців до боротьби з корупцією. Про це йдеться в заяві Європейської служби зовнішніх дій за підписом спікера Майї Косьянчич про ситуацію у сфері боротьби з корупцією в Україні у вівторок ввечері, 5 грудня.

“Публічне розкриття розслідування фактів корупції з боку Генеральної прокуратури істотно послаблює можливості Національного антикорупційного бюро проводити ефективні розслідування, а також підриває віру людей у можливість ефективної протидії корупції”, – йдеться в заяві прес-секретаря ЄСЗД.

Також повідомляється, що боротьба з корупцією є ключовим елементом у розвитку відносин між ЄС і Україною, на якій грунтується успіх інших реформ.

“Українська влада повинна активізувати свої зусилля по забезпеченню незалежності, оперативного потенціалу і повної ефективності антикорупційних інституцій. Робота цих установ повинна не підриватись, а підкріплюватися”, – додали в ЄСЗД.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: