Вхід
Увійти з: 

Наступний крок навіть уявити страшно: Угорщина висунула нову вимогу до України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Надзвичайний і повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень вважає, що Україні «на тлі її руху до ЄС» слід подумати, чи справді конче потрібно вносити поправки, які би більш суворо розглядали питання подвійного громадянства. Про це він заявив у інтерв’ю«Главкому», коментуючи інформацію про занепокоєння, як нещодавно висловив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, передають Патріоти України.

Урядовець повідомив, що Угорщину хвилює проект змін до закону «Про громадянство України». «Занепокоєння Угорщини полягає в тому, що не тільки Угорщина, а й усі країни ЄС по-різному, якщо порівнювати з Україною, трактують питання подвійного, чи потрійного громадянства», – говорить Кешкень.

Посол зазначає, що згідно з угорським законом про громадянство, ті угорці, які проживають за кордонами Угорщини, і вони або їх предки історично колись були громадянами Угорщини, мають право звернутися з проханням спрощеного повернення (отримання) цього громадянства. «Причому немає значення, де саме нині проживають ці люди, чи в Австралії, чи в Україні», – уточнює дипломат.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: