Вхід
Увійти з: 

Мурал у Києві зайняв 7 місце у списку Streetart.Today найкращих муралів у світі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Новий мурал на вулиці Московській у Києві потрапив у список ТОР 7 найкращих муралів місяця у світі.

Мурал у свій рейтинг помістило видання, яке пише про вуличне мистецтво Streetart.Today. У списку Streetart.Today мурал займає 7-ме місце.

Окрім муралу у Києві, до списку потрапили зображення з Франції, Аргентини, Австралії та Колумбії. Мурал на Печерську з’явився нещодавно, він зображений на будинку  по вул. Московська, 30. У цьому будинку розташоване районне управління ГУ МВС України.

Авторка муралу — художниця із Нью-Йорка, яка працює під псевдонімом BKFoxx.

Тема масового муралізму за останній рік збурила дискусію в різних спільнотах – серед активістів, які ставлять питання про особисту й колективну відповідальність за публічний простір, прихильників візуального “облагородження” будинків у спальних районах, художників і любителів селфі на тлі розписаних стін. Спочатку здавалося, що це проблема локального характеру й стосується лише Києва. Однак щоразу новий стінопис у столиці розворушує нові суперечки, які виходять далеко за межі одного міста.

Джерело: http://ukraineartnews.com

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: