Вхід
Увійти з: 

Між Україною і РФ договір – подвійні пенсії в ОРДЛО неможливі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це заявив в чаті на “Главреде” заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Георгий Тука.

Він зазначив, що українці з окупованих територій не можу отримувати дві пенсії.

“По-перше, виплати, які люди отримують на окупованих територіях – це не пенсія, між РФ і Україною є договір про неможливість подвійних пенсії – якщо люди отримують російську пенсію, то не можуть отримувати українську – і навпаки. Крім того, пенсія – це недержавні зобов’язання, це не соцвиплати. Це гроші, які людина відкладала все життя в Пенсійний фонд, і всіма міжнародними нормами визнано, що пенсія є майном людини і ніхто не може позбавити людину права власності на її майно”, – розповів Тука.

Він спростував думку, що нібито гроші, які заходять на окуповані території, не повертаються в Україну.

“Те, що ці пенсійні гроші не повертаються в Україну, не відповідає дійсності, гроші ці повертаються – на них купуються товари українські та в Україні. На жаль, поки немає можливості організувати продаж українських товарів на лінії розмежування. На чому, між іншим, наполягають всі міжнародні партнери України”, – підкреслив чиновник.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: