Вхід
Увійти з: 

“Білорусь взяла курс на згортання відносин з Україною”: Бутусов розповів про вибір Лукашенка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Масові затримання українців у Білорусі свідчать про те, що президент Росії Володимир Путін підпорядкував під свій контроль режим Олександра Лукашенка. У цих умовах єдиною правильною реакцією України буде розрив дипломатичних відносин із Білоруссю. Про це написав журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Він нагадав про такі кричущі інциденти, як викрадення і вивезення у Россіію 24 серпня сина учасника АТО Павла Гриба; затримання і звинувачення у шпигунстві 17 листопада кореспондента “Українського радіо” Павла Шаройка; затримання і звинувачення у дачі хабара 15 листопада директора українського заводу ВАТ “Завод обважнювачів” Олександра Скиби; голосування Білорусі 15 листопада проти резолюції ООН з проблеми окупації Криму.

“Очевидно, Білорусь взяла курс на згортання відносин з Україною. Вересневі військові російсько-білоруські навчання показали, що Лукашенко піддався впливу Путіна і робить відверто ворожі дії. Тепер Лукашенко робить все, щоб розірвати відносини з Україною шляхом провокації і створення вигаданих шпигунських скандалів, намагається нагнітати антиукраїнську істерію. Відповіддю на такі нічим не спровоковані дії може бути тільки одне – рівень відносин із Білоруссю доведеться опустити до рівня контактів з Російською Федерацією”, – підсумував Бутусов.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: